kandydat

identyfikator2

horyzont

krepsz1

• Aktualizacja: 20 październik 2017.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

baner UE

Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Wyższa   Szkoła   Zawodowa  w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Ruszyła rekrutacja na nowy kierunek.

Logistyka baner

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 lipca 2017 roku dotyczącą nadania uprawnień do prowadzenia studiów o profilu praktycznym i uruchomienia kierunku Logistyka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie, Uczelnia rozpoczęła rekrutację na ten kierunek. Kopia decyzji w załączeniu.

Zapraszamy na studia.

DECYZJA

Dlaczego warto studiować logistykę?

Studia na kierunku LOGISTYKA oferowane przez Państwową Wyższą Szkolę Zawodową w Ciechanowie są jedynymi w regionie bezpłatnymi studiami stacjonarnymi na tym kierunku.
Branża logistyczna jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi gospodarki, a co za tym idzie nieustannie rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę. Warto dodać, że zawód LOGISTYKA znajduje się w czołówce najbardziej poszukiwanych zawodów w regionie i według ogólnopolskich rankingów LOGISTYK znajduje się w gronie najlepiej płatnych zawodów.

Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku LOGISTYKA otrzymuje tytuł zawodowy licencjata.

Absolwenci będą posiadać ogólną wiedzę i umiejętności niezbędne do operacyjnego zarządzania logistycznego. Osoby, które ukończą studia na kierunku LOGISTYKA będą znać istotę zarządzania współczesnymi organizacjami oraz zasadami działalności logistycznej podmiotów gospodarczych.

Absolwenci LOGISTYKI są przygotowani do pracy w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach:
produkcyjnych, logistycznych i produkcyjno-logistycznych,
będących centrami logistycznymi,
spedycyjnych i transportowych,
jednostkach gospodarczych i administracyjnych, w których wymagana jest wiedza logistyczna oraz umiejętności organizacyjne.

Absolwenci LOGISTYKI mogą pracować jako specjaliści:
- do spraw logistyki,
- do spraw organizacji i planowania produkcji,
- do spraw zaopatrzenia i magazynowania,
- do spraw organizacji transportu,
- specjalista transportu wewnętrznego i magazynowania,
- do spraw marketingu i handlu.

Absolwenci kierunku LOGISTYKA są przygotowani do podjęcia studiów drugiego stopnia, potrafią wykorzystać wiedzę i umiejętności w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych.