kandydat
student
pracownik
absolwent
biblioteka z

dobrystart


identyfikator2

 

horyzont

  • Aktualizacja: 15 styczeń 2018.

KONTAKTY

Rektor:
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 20 50
rektorat@pwszciechanow.edu.pl

Kanclerz: 
06-400 Ciechanów 
ul. Narutowicza 9 
tel./fax (23) 673 75 78 
kanclerz@pwszciechanow.edu.pl

Dział Kształcenia i Spraw Studenckich
informacje o pomocy materialnej
06-400 Ciechanów 
ul. Narutowicza 9
tel. (23) 672 20 50 wew. 2011, 2012

WYDZIAŁ INŻYNIERII I EKONOMII
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 30 75 (23) 672 90 65
wie@pwszciechanow.edu.pl
WYDZIAŁ OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTYCZNYCH
06-400 Ciechanów
ul. Wojska Polskiego 51
tel./fax (23) 672 22 13 (23) 674 37 04
wzk@pwszciechanow.edu.pl
ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, DZIENNIKARSTWA I TECHNIK MULTIMEDIALNYCH 
06-500 Mława 
ul. Warszawska 52 
tel./fax (23) 654 98 08 
wed@pwszciechanow.edu.p

DOM STUDENTA
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 4 a
tel. (23) 672 42 51  

Najważniejsze wydarzenia 2017 roku w PWSZ Ciechanów

Wydarzenia 2017

 

Bartłomiej Rybarczyk i Klaudia Bojarska zwycięzcami zawodów w wyciskaniu na ławeczce leżąc

6 grudnia 2017 r. w siłowni PWSZ odbyły się zawody w wyciskaniu na ławeczce leżąc o Mistrzostwo PWSZ w Ciechanowie w kategorii kobiet i mężczyzn.
Formuła zawodów zakładała, że na końcowy wynik wpływ miał rezultat uzyskany w wyciskaniu, jak również waga zawodnika. Zastosowano tzw. kalkulator Wilks’a.
Najlepsi zawodnicy z miejsc II – V otrzymali pamiątkowe statuetki, zwycięzcy okazałe puchary, a pozostali uczestnicy okolicznościowe medale.
Prezentujemy klasyfikację końcową zawodów – 5 pierwszych miejsc i ilość zdobytych punktów.

 Kobiety:

  1. Bojarska Klaudia III r. Pielęgniarstwo – 44,65 pkt.
  2. Strusińska Karolina I r. Rolnictwo – 42,47 pkt.
  3. Krogulska Patrycja I r. Rolnictwo – 37,73 pkt.
  4. Grzelak Natalia III r. – Ekonomia – 37,51 pkt.
  5. Antoszewska Bożena I r. Praca socjalna – 35,45 pkt.

Mężczyźni:

  1. Rybarczyk Bartłomiej I r. Rolnictwo – 86,03 pkt.
  2. Kleniewski Przemysław I r. Rolnictwo – 86,02 pkt.
  3. Suwiński Damian IV r. Mechanika i Budowa Maszyn – 66,00 pkt.
  4. Żmijewski Krzysztof I r. Rolnictwo – 61,20 pkt.
  5. Chyliński Michał I r. Rolnictwo – 60,43 pkt.

W kategorii „największy wyciśnięty ciężar” pierwsze miejsce zajął Kleniewski Przemysław – 140 kg i Bojarska Klaudia – 44 kg.

Organizatorzy zawodów Cezary Drzewiecki i Mirosław Boniakowski gratulują zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zawodów, zapraszając na kolejną edycję.

stopka