kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 18 październik 2018.

Rektor:

ul. Narutowicza 4 a

Innowacyjni z MOTO POWER

ue pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pn.: Innowacyjni z MOTO POWER w ramach POWR.04.01.00-IZ.00-00-013/17, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest przetestowanie przez PWSZ w Ciechanowie nowatorskiego programu kształcenia na 5 poziomie. Zdobyte kompetencje podczas 1,5 rocznego szkolenia specjalisty ds. mechaniki motoryzacyjnej i obrabiarek sterowanych numerycznie CNC będą pomostem pomiędzy kwalifikacjami nadawanymi na 4 poziome (szkoła średnia) a 6 (wykształcenie wyższe). Realizacja projektu ma być podstawą do wprowadzenia zmian w obecnym systemie kształcenia. Zamysłem jest stworzenie rozwiązań systemowych pozwalających nadążyć za potrzebami rynku pracy. Tzw. 5 poziom ma wpisać się w obecne trendy gospodarcze, efektywnie kształcąc specjalistów w danej dziedzinie. Nacisk ma być położony na praktyczne umiejętności oraz wiedzę teoretyczną ściśle związaną z daną specjalizacją. W związku z prowadzoną rekrutacją do projektu zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w ulotce i udostępnienia informacji osobom zainteresowanym.
Szczegóły dostępne są na stronie www.pwszciechanow.edu.pl lub w biurze projektu mieszczącym się w siedzibie PWSZ w Ciechanowie przy ulicy Narutowicza 9, pokój 206. nr telefonu 23 672 30 75 wew. 2060