kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 17 październik 2018.

Rektor:

wed@pwszciechanow.edu.pl

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

Spotkanie Rektora ze studentami I roku !

DSC 0291

W dnia 1 października 2018 roku w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Wojska Polskiego odbyło się inauguracyjne dla I roku studiów spotkanie studentów z J.M. Prorektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Ciechanowie oraz osobami z kierownictwa Uczelni. Przybyli studenci mieli okazję poznać władze Uczelni, przewodniczącego samorządu studenckiego, zapoznać się z informacjami dotyczącymi jej funkcjonowania, a także odbyć obowiązkowe szkolenia BHP poprzedzające studia. Tegoroczna rekrutacja zakończyła się dla PWSZ na podobnym poziomie jak w latach ubiegłych. Cieszy nas niesłabnące zainteresowanie Uczelnią co z satysfakcją odnotowujemy w czasach znacznego deficytu młodzieży kończącej maturę w stosunku do ogólnej liczby miejsc na studiach wyższych. Potwierdza to także fakt potrzeby funkcjonowania uczelni o charakterze regionalnym prowadzącej kształcenie na profilu praktycznym.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2017/2018  życzymy studentom, zadowolenia z wybranego kierunku studiów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy, harmonijnego rozwoju, odwagi w wyznaczaniu życiowych celów, oraz wytrwałości w ich osiąganiu.

Powodzenia !!!