kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 17 październik 2018.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

Studenci PWSZ na XVII Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem

Już po raz XVII w dniach 11-12 czerwca 2016r. odbyły się Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem. Gośćmi zaproszonymi na to wydarzenie byli także przedstawiciele naszej Uczelni prorektor dr inż. Grzegorz Koc i prof. Barbara Gąsiorowska, wykładowcy na kierunku rolnictwo.

Każdego roku podczas MDR prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, innowacyjne techniki i technologie upraw, a także najnowocześniejsze osiągnięcia hodowli zwierząt. O randze tej imprezy świadczy rosnąca z roku na rok liczba wystawców i zwiedzających. Takie wydarzenie pozwalające śledzić trendy i dokonywać najbardziej efektywnych wyborów nie mogło odbyć się bez udziału naszych studentów. Studenci rolnictwa brali aktywny udział w tej bardzo interesującej i dydaktycznie ważnej imprezie, uczestnicząc w oferowanych przez MODR w Poświętnem formach edukacyjnych. Stoisko promocyjne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Kolorystyką i różnorodnością zachwycały również liczne stoiska handlowe. MDR to największa branżowa impreza na Mazowszu a od tego roku także w Polsce.