kandydat

informator2018

identyfikator2

horyzont

• Aktualizacja: 12 październik 2018.

Rektor:

DOM STUDENTA
ul. Narutowicza 4 a

NOWOROCZNE SPOTKANIE W PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ W CIECHANOWIE

W dniach od 1 do 7 lutego w ramach współpracy Samorządów ze szkolnictwem wyższym odbyły się spotkanie kierownictwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na czele z Rektorem doc. dr Leszkiem Zygnerem ze starostami powiatów i dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych.

Celem spotkań była wymiana informacji między Uczelnią a Samorządami Powiatowymi i szkolnictwem ponadgimnazjalnym. Omawiane zostały kierunki rozwoju Uczelni, oraz informacje dotyczące zatrudnienia absolwentów. Poza tradycyjnymi kierunkami dotychczas istniejącymi w Uczelni, wskazano na dostosowywanie nowo uruchamianych kierunków studiów, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu młodzieży, absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Przedstawiciele Uczelni za pośrednictwem dyrektorów szkół zwrócili się z zaproszeniem do uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych o udział w konkursach, wykładach popularnonaukowych, oraz zajęciach otwartych organizowanych przez pracowników naukowych na wydziałach uczelni. Skierowali też zaproszenie do wszystkich, którzy planują podjąć studia, i zapewnienie że w Uczelni otrzymają wszechstronną pomoc umożliwiającą ukończenie studiów i uzyskanie tytułu zawodowego inżyniera bądź licencjata.