kandydat
student
pracownik
absolwent
biblioteka z

film
Film promocyjny

informator2018


identyfikator2

 

horyzont

  • Aktualizacja: 15 luty 2019.

KONTAKTY

Rektor:
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 20 50
rektorat@pwszciechanow.edu.pl

Kanclerz:
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 673 75 78
kanclerz@pwszciechanow.edu.pl

Dział Kształcenia i Spraw Studenckich
informacje o pomocy materialnej
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel. (23) 672 20 50 wew. 2011, 2012

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Jarosław Derbin
kontakt@de-jar.pl
Polityka prywatności PWSZ

WYDZIAŁ INŻYNIERII I EKONOMII
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 9
tel./fax (23) 672 30 75 (23) 672 90 65
wie@pwszciechanow.edu.pl
WYDZIAŁ OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTYCZNYCH
06-400 Ciechanów
ul. Wojska Polskiego 51
tel./fax (23) 672 22 13 (23) 674 37 04
wzk@pwszciechanow.edu.pl
ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, DZIENNIKARSTWA I TECHNIK MULTIMEDIALNYCH
06-500 Mława
ul. Warszawska 52
tel./fax (23) 654 98 08
wed@pwszciechanow.edu.pl

DOM STUDENTA
06-400 Ciechanów
ul. Narutowicza 4 a
tel. (23) 672 42 51

 

Gala wręczenia nagród w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej i Konkursie Matematyczno-Fizycznym

1 marca br. w Gmachu Głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej i Konkursie Matematyczno-Fizycznym 2016 organizowanymi odpowiednio przez Zakład Ekonomii oraz Zakład Informatyki Wydziału Inżynierii i Ekonomii przy współpracy z Kołem Naukowym Informatyki Stosowanej. Na galę zaproszeni byli wszyscy uczestnicy II etapu obydwu Konkursów wraz z opiekunami.

Całą uroczystość otworzyła Prodziekan mgr inż. Barbara Jank, która wygłosiła krótkie przemówienie. Następnie głos zabrał Kierownik Zakładu Informatyki dr Wacław Frydrychowicz podsumowując zmagania oraz wyniki konkursu.

II etap Konkursów (Wiedzy Ekonomicznej - przeprowadzony w styczniu oraz Matematyczno-Fizyczny - zorganizowany 9 lutego) wyłonił laureatów, którzy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez JM Rektora PWSZ w Ciechanowie: I miejsce – laptop marki Asus, II i III miejsce – tablety. Ufundowane zostały  także nagrody-wyróżnienia w postaci powerbanków oraz kalkulatorów naukowych Casio, które otrzymali uczniowie uplasowani w rankingach konkursowych na miejscach od 4 do 10.

Wręczane one były przez Panią Prodziekan oraz organizatorów – dr Katarzynę Szymańską – część ekonomiczna oraz dr Wacława Frydrychowicza - odpowiedzialnego za część matematyczno-fizyczną. 
W Konkursie Wiedzy Ekonomicznej I miejsce uzyskał  Andrzej Brodzik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach,  II miejsce – Kinga Gawlińska z Zespołu Szkół Nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939r., III miejsce Łucja Markiewicz uczennica Zespołu Szkół Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie. Nagrody-wyróżnienia otrzymali: Kacper Piasecki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach, Norbert Fabisiak ze Szkoły Technicznej Zespołu Szkół BZDZ w Ciechanowie, Michał Grabowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu, Jolanta Kobus z Zespołu Szkół Nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939r., Piotr Lusa i Adam Rej z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J .Dziubińskiej w Golądkowie oraz  Edyta Kowalska z Zespołu Szkół Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie.       

W Konkursie Matematyczno-Fizycznym I miejsce zdobył Michał Chojnowski z I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, II i III miejsce uzyskali kolejno: Weronika Grzybowska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie i Jan Krupiński z I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.
Nagrody-wyróżnienia zdobyli: Maciej Cesarski z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim, Adrian Perzanowski z I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu, Jakub Fabisiak z I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, Anna Łabęda i Piotr Umiński z Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, Sławomir Fryc z I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, Kamil Kozdroń z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.

Wraz z nagrodami uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ich nauczyciele listy gratulacyjne - w podziękowaniu za solidne przygotowanie uczniów do Konkursów.
Kolejnym punktem w przebiegu uroczystości była prezentacja projektu „SportBerry” stworzonego przez studentów III roku Informatyki – Kamila Gołębiewskiego, Piotra Ruckiego oraz Adriana Studniaka. Jest to urządzenie przypominające smartphone, służące do planowania treningów dla sportowców oraz generowania raportów służących poprawie planowanego żywienia oraz ścieżki rozwoju osiągania coraz lepszych wyników sportowych. SportBerry może również służyć do prowadzenia diety przez dowolnego użytkownika, który chciałby np. zrzucić nadwagę albo poprawić swoją tężyznę fizyczną. Występ studentów był bardzo dobrze przyjęty przez uczestników gali i nagrodzony gromkimi oklaskami.  

Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród, prowadzona przez Paulinę Cieślińską – studentkę IV roku Informatyki i Przewodniczącą Koła Naukowego Informatyki Stosowanej, zwieńczona została wspólnym zdjęciem uczestników, ich opiekunów oraz organizatorów, po której wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Gratulujemy jeszcze raz i życzymy kolejnych sukcesów i satysfakcji z ich zdobywania!

stopka