Jesteś tutaj: HomeAktualności

Szkolenie Biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do indeksu, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych:

• w dniach od 1 do 10 października 2018 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach od 11 do 27 października 2018 r. dla kierunków: ekonomia, informatyka, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo i inżynieria środowiska. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 16
  • w dniach 12-13 października 2018 r. szkolenie biblioteczne dla studentów studiów niestacjonarnych kierunku ekonomia. Szkolenie w grupach do 20 osób w godzinach od 8 do 14.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej PWSZ w Ciechanowie
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Nowy regulamin antyplagiatowy

Od 14 września 2016 roku roku obowiązuje nowy regulamin antyplagiatowy. Prosimy zapoznać się ze szczegółami w zakladce ANTYPLAGIAT