You are here: HomeAktualnościZagraniczne uczelnie partnerskie - wymiana studentów

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Zagraniczne uczelnie partnerskie - wymiana studentów

LISTA UMÓW DOTYCZĄCA WYMIANY STUDENTÓW
PODPISANYCH PRZEZ PWSZ W CIECHANOWIE Z PARTNERAMI ZAGRANICZNYMI
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Lp. Nazwa instytucji partnerskiej Kraj Kierunek
1. Universitat de les Illes Baleares, Palma
(E PALMA01)
Hiszpania Elektronika
2. Prof. Dr. Arsen Zlatarov University, Bourgas
(BG BOURGAS02)
Bułgaria Pielęgniarstwo i położnictwo
Elektronika
3. Kilis 7 Aralik Universitesi, Kilis
(TR KILIS01)
Turcja Pielęgniarstwo i położnictwo
4. Vilniaus Kolegija (University of Applied Sciences), Vilnius
(LT VILNIUS10)
Litwa Elektronika
5. Czech University of Life Sciences Prague (Faculty of Engineering)
(CZ PRAHA02)
Czechy Inżynieria
6. Zilinska Univerzita v Ziline (Faculty of Management Science and Informatics), Zilina (SK ZILINA01) Słowacja Elektronika
Technologie informacyjne i komunikacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania swoich zgłoszeń.

Na wyjazdy od 1 października 2014 zgłoszenia można składać do 10 czerwca 2014!

Kontakt:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9, pok. 203,