You are here: HomeAktualnościERASMUS+ MOŻE ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE I KARIERĘ!

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

ERASMUS+ MOŻE ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE I KARIERĘ!

Uwaga Studenci!

Zapraszamy do zgłaszania się na wyjazdy zagraniczne na studia i praktyki na rok akademicki 2014/2015 w ramach nowego Programu Erasmus+.

Nowość: studenci, którzy otrzymują stypendium socjalne, do stypendium Erasmusa (kwota zależna od kraju i długości pobytu: od 250 do 500 euro) otrzymają dodatkową kwotę wsparcia w wysokości 200 euro, nie tracąc przy tym stypendiów przyznawanych przez naszą Uczelnię.

Ilość miejsc ograniczona!

Dodatkowe wsparcie finansowe (oprócz standardowej kwoty) otrzymają także studenci niepełnosprawni.

Uwaga Pracownicy!

Zachęcamy także gorąco pracowników PWSZ (kadra dydaktyczna i administracyjna) do wzięcia udziału w programie w roku akademickim 2014/2015.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.erasmusplus.org.pl, stronie internetowej Uczelni lub w pok. 203 (budynek główny PWSZ, ul. Narutowicza 9).