Jesteś tutaj: HomeAktualnościWażna informacja!

UWAGA !

W związku ze zmianą nazwy uczelni oraz nadaniem jej imienia Ignacego Mościckiego Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie ogłasza konkurs na nowe logo uczelni skierowany do studentów oraz pracowników. Wszelkie informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Załącznik nr 1 - Formularz dla studentów (wersja edytowalna)

Załącznik nr 2 - Formularz dla pracowników (wersja edytowalna)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Ważna informacja!

Studenci ze stypendium socjalnym zainteresowani wyjazdem na studia za granicę z DOFINANSOWANIEM w ramach programu ERASMUS+ proszeni są o zgłoszenie się mailem na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub osobiście do pok. 213
do 9 marca 2015 roku.

Zgłoszenie po tym terminie nie gwarantuje przyznanie dofinansowania do stypendium.

Prof. Wojciech Korneta
Uczelniany koordynator programu ERASMUS+