You are here: HomeAktualnościWYJAZDY ZAGRANICZNE PRACOWNIKÓW ERASMUS+

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

WYJAZDY ZAGRANICZNE PRACOWNIKÓW ERASMUS+

Zapraszamy pracowników Uczelni do składania wniosków na wyjazdy zagraniczne w celu prowadzenia zajęć (STA) lub na szkolenia (STT) w ramach programu ERASMUS+ w terminie do 30 grudnia 2016 r. Niezbędne formularze dostępne są w zakładce „DLA PRACOWNIKA”. Przed złożeniem dokumentów, pracownicy proszeni są o kontakt z Uczelnianym Koordynatorem Erasmus+ pod nr tel. 784-578-524 oraz erasmus@pwszciechanow.edu.pl .