Jesteś tutaj: HomeAktualności

Menu SJO

button 2

tekst alternatywny

SUKCES STUDENTKI WYDZIAŁU OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTYCZNYCH W VII UCZELNIANYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

          Z wielką radością pragniemy poinformować, iż studentka I roku pielęgniarstwa - Karolina Domżalska - zajęła I miejsce w VII Uczelnianym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w dniach 27 i 29 kwietnia w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Narutowicza.

Czytaj więcej: SUKCES STUDENTKI...

SZKOLENIE METODYCZNE DLA NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH ?ZMIANY W PRAWIE OŚWIATOWYM I PODRĘCZNIKACH WIELOLETNICH? 8 KWIETNIA 2015r.

             Studium Języków Obcych PWSZ w Ciechanowie wspólnie z wydawnictwem PEARSON zorganizowało
w dniu 8 kwietnia 2015r. szkolenie metodyczne dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, lektorów SJO pt.: ?Zmiany w prawie oświatowym i podręcznikach wieloletnich?.

Czytaj więcej: SZKOLENIE...

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMICKIEGO W PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ W CIECHANOWIE

            Studium Języków Obcych PWSZ w Ciechanowie już po raz piąty zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla studentów wszystkich Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, który odbył się w dniach 18 - 19 marca 2015 r. Propagowanie nauki języka niemieckiego, rozwijanie

Czytaj więcej: V OGÓLNOPOLSKI...

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA STUDENTÓW PAŃSTWOWYCH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH

 V OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DLA STUDENTÓW

PAŃSTWOWYCH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH

18 ? 19 III 2015

                Studium Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie serdecznie zaprasza studentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych po raz piąty do wzięcia udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej: V OGÓLNOPOLSKI...

III MIEJSCE NASZEGO STUDENTA W IX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PWSZ LESZNO

Z ogromną radością przekazujemy Państwu informację o zajęciu III miejsca przez Przemysława Jaroszewskiego - studenta inżynierii środowiska III roku w IX Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w PWSZ Lesznie.

Czytaj więcej: III MIEJSCE...

Międzynarodowy egzamin z języka angielskiego ? TOEIC - dla studentów PWSZ w Ciechanowie

W dniach 9 oraz 16 maja 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego (TOEIC) przystąpiło prawie 200 studentów. Organizatorem przedsięwzięcia był mgr Paweł Pyrzyński ? wieloletni egzaminator i koordynator Ośrodka ETS, wspierany przez mgr Jolantę Wiśniewską (lektor języka angielskiego PWSZ) oraz mgr Agnieszkę Polens (specjalistę d/s administracji).

Czytaj więcej: Międzynarodowy...

stopka