Jesteś tutaj: HomeAktualności

button 2

tekst alternatywny

Studium Pedagogiczne

Uwaga wszyscy chętni na formy kształcenia nauczycieli w Studium Pedagogicznym!

Dokumenty wymienione we wcześniejszym ogłoszeniu składamy w dziekanacie Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych, ul. Wojska Polskiego  51, 06-400 Ciechanów. Wszelkie informacje można uzyskać, pisząc na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dziekanat WOZiNH nie udziela informacji w tym zakresie!
 
dr Daniel Bartosiewicz

Kurs przygotowujący do wykonywania zawodu nauczyciela praktycznej nauki zawodu

Uwaga absolwenci techników, szkół pomaturalnych i policealnych, także wyższych, oraz mistrzowie zawodu!

Studium Pedagogiczne PWSZ Ciechanów ogłasza zapisy na kurs przygotowujący do wykonywania zawodu nauczyciela praktycznej nauki zawodu w semestrze zimowym roku akademickiego 2013/2014!

Czytaj więcej: Kurs...

Podyplomowe Studia

Uwaga studenci PWSZ Ciechanów i absolwenci szkół wyższych wszystkich typów spoza naszej Uczelni!

Studium Pedagogiczne PWSZ Ciechanów ogłasza rekrutację na Podyplomowe Studia Przygotowujące do Wykonywania Zawodu Nauczyciela od semestru jesienno-zimowego roku akademickiego 2015/2016!

Czytaj więcej: Podyplomowe Studia

stopka