Jesteś tutaj: HomeAktualnościUniwersytet Dziecięcy w roku akademickim 2018/2019

UWAGA !

W związku ze zmianą nazwy uczelni oraz nadaniem jej imienia Ignacego Mościckiego Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie ogłasza konkurs na nowe logo uczelni skierowany do studentów oraz pracowników. Wszelkie informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Załącznik nr 1 - Formularz dla studentów (wersja edytowalna)

Załącznik nr 2 - Formularz dla pracowników (wersja edytowalna)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Uniwersytet Dziecięcy w roku akademickim 2018/2019

ud13 października 2018 o godzinie 10.00 po raz trzeci w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie na Wydziale Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Dziecięcym. W obecności Senatu zaproszonych gości i rodziców prawie pięćdziesięcioro dzieci w wieku od 5 do 9 lat zostało pasowanych na studentów przez JM Rektora prof. dr hab. Leszka Zygnera. Z rąk Prorektora dr Grzegorza Koca studenci odebrali indeksy- symbol przynależności do braci studenckiej, a od dziekana Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych dr Bożeny Ostrowskiej otrzymali birety. Studenci, ich rodzice i opiekunowie, zaproszeni goście oraz studenci kierunku pedagogika po wysłuchaniu Gaudeamus igitur wzięli udział w wykładzie inauguracyjnym zaprezentowanym przez mgr Marzenę Drzewiecka pt. „Od mazowieckiej nauczycielki do dwukrotnej noblistki – Maria Skłodowska - Curie”.

Teraz najmłodszych studentów czeka już tylko poznawanie świata i siebie, rozwijanie zainteresowań, odkrywanie pasji i oczywiście dobra zabawa. Wszystko to będzie miało miejsce w salach wykładowych, warsztatach i laboratoriach Uczelni. Studenci będą uczestniczyli w zajęciach z różnych dziedzin i dyscyplin. Tematy zajęć to m.in. „Ach ta chemia!”, „ Co zrobić w chwili zagrożenia życia?”, „Jak dbać o bezpieczeństwo?”. Powodzenia!