Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.
Terminarz szkoleń:
02.10.2019r. godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.
04.10.2019r. godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.
05.10.2019r. godz. 1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.
Obecność na szkoleniu obowiązkowa!
UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW WYDZIAŁU ELEKTRONIKI I NAUK SPOŁECZNYCH
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.
Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:
Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:
Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita
Adrian Lewandowski, Adam Grądzki i Kamil Kaszuba - studenci Elektroniki i Telekomunikacji zajęli II miejsce w międzynarodowym konkursie, którego organizatorem jest Wydział Elektroniki i Informatyki Wileńskiego Kolegium Technicznego w Wilnie.
W dniu 11 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych PWSZ w Mławie odbył się Konkurs Wiedzy Logistycznej zorganizowany przez Zakład Logistyki.
Konkurs Wiedzy Logistycznej spotkał się z dużym zainteresowaniem szkół ponadgimnazjalnych, gdyż swój udział w konkursie zgłosiło 8 placówek (ok. 70 uczniów).
Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch etapach. I etap dotyczył wiedzy teoretycznej. Uczestnicy konkursu pisali test jednokrotnego wyboru, który obejmował 30 pytań zamkniętych. Do II etapu zakwalifikowało się 25 uczestników konkursu z najlepszymi wynikami uzyskanymi z testu. W II etapie uczniowie sprawdzali swoje umiejętności praktyczne.
Zakład Logistyki Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i Mławie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Konkurs Wiedzy Logistycznej, który odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. od godz. 10.00 w siedzibie PWSZ w Mławie przy ul. Warszawskiej 52
Szczegóły na stronie: www.konkurs-wiedzy.pl
Całość koordynować będzie Komitet Organizacyjny Konkursu Wiedzy Logistycznej: Kierownik Zakładu Logistyki dr Renata Dzik, Katarzyna Wiśniewska (Dziekanat) oraz dr Andrzej Lasota (pracownik Zakładu Logistyki)
Szanowni Państwo promotorzy, aby usprawnić państwa pracę w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym przesyłam podstawowe wiadomości z JSA.
1.. Określa się cztery rodzaje współczynników PRP określających poziom zapożyczeń z baz referencyjnych, różniące się długością fraz uwzględnianych przy obliczaniu PRP: