Jesteś tutaj: HomeAktualnościZakup książek - logistyka

Zakup książek - logistyka

SZANOWNI WYKŁADOWCY

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej zwraca się z prośbą do Wykładowców z kierunku LOGISTYKA o przygotowanie pisemnego wykazu literatury do wykładanego przedmiotu. Wykazy te będą podstawą zakupu książek dla studentów do naszej biblioteki.

Wykazy należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2017 roku pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub złożyć w dziekanacie

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita