You are here: HomeAktualnościPodwójny jubileusz prof. Ryszarda Juszkiewicza

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Podwójny jubileusz prof. Ryszarda Juszkiewicza

26 lutego w auli im. Apoloniusza Strzeleckiego w Zamiejscowym Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie PWSZ w Ciechanowie profesor Ryszard Juszkiewicz obchodził 90. urodziny oraz 50-lecie działalności naukowej.

Jubilata swoją obecnością zaszczycili znamienici goście: przedstawiciele uczelni z prof. Leszkiem Zygnerem na czele, senator RP Jan Maria Jackowski,  posłanka Anna Cicholska, burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski. Samorząd powiatowy reprezentowała wicestarosta Barbara Gutowska, Mirosław Koźlakiewicz. Obecny był również współzałożyciel PWSZ i jeden z pierwszych wykładowców prof. Benon Dymek oraz wiele innych osób – samorządowców, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, przyjaciół i znajomych profesora. Podczas uroczystości laudację na cześć profesora Juszkiewicza wygłosił jego przyjaciel ks. prof. Michał Grzybowski z Płocka. Część artystyczną przygotowało małżeństwo Marty i Pawła Stawińskich. Zaśpiewali profesorowi oraz zgromadzonym gościom kilka piosenek, opowiadając nimi muzyczną historię życia jubilata.

{gallery}/grafiki/2018/50lecie_juszkiewicz{/gallery}