You are here: HomeAktualnościZebraliśmy ponad 16 litrów krwi!

Menu WEDiTM

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Zebraliśmy ponad 16 litrów krwi!

Akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowana 1 marca przez Wydział Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie oraz Oddział Terenowy w Mławie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w Warszawie zakończyła się ogromnym sukcesem. Bezcennym darem, czyli własną krwią zechciało podzielić się aż 38 osób. Wśród nich znaleźli się nasi studenci, uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Mławie, a także osoby z zewnątrz. Łącznie udało się pozyskać ponad 16 litrów krwi.

{gallery}/grafiki/2018/zwed_oddawanie_krwi{/gallery}