Jesteś tutaj: HomeAktualnościKonkurs matematyczny "ELMAT"

Konkurs matematyczny "ELMAT"

Zamiejscowy Wydział Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie
serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w:

Konkursie Matematycznym

"ELMAT"

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. Pierwszy w dniu 22 marca za pośrednictwem internetu, drugi 12 kwietnia w Zamiejscowym Wydziale Elektroniki Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie.

Finał konkursu wzbogacony zostanie wykładem poświęconym zastosowaniu metod matematycznych w rozwiązywaniu problemów współczesnej nauki i techniki. W planach jest także prezentacja laboratoriów specjalistycznych i obiad dla uczestników.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić w formie elektronicznej do 20 marca. << TUTAJ >>

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają materiały promocyjne uczelni, a zwycięscy cenne nagrody:

I miejsce - wysokiej klasy smartfon,

II miejsce - tablet,

III miejsce - głośnik przenośny BT.

Naszym celem jest popularyzacja matematyki, elektroniki oraz współczesnej nauki i techniki.

Całość będzie koordynować Komitet Organizacyjny ZWEDTiM: Ewa Król (nauczyciel akademicki) oraz Rafał Kostka (informatyk).

Dziekan
Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie