Jesteś tutaj: HomeAktualnościKonkurs Wiedzy Logistycznej

Konkurs Wiedzy Logistycznej

Zakład Logistyki Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i Mławie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Konkurs Wiedzy Logistycznej, który odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. od godz. 10:00 w siedzibie PWSZ w Mławie przy ul. Warszawskiej 52

Szczegóły na stronie: www.konkurs-wiedzy.pl

1. Informacja o konkursie
  2. Formularz zgłoszeniowy
  3. Regulamin konkursu

Całość koordynować będzie Komitet Organizacyjny Konkursu Wiedzy Logistycznej: Kierownik Zakładu Logistyki dr Renata Dzik, Katarzyna Wiśniewska (Dziekanat) oraz Rafał Kostka (informatyk)