Jesteś tutaj: HomeAktualnościStudenci Elektroniki i Telekomunikacji na EIFtronic 2018 w Wilnie

UWAGA !

W związku ze zmianą nazwy uczelni oraz nadaniem jej imienia Ignacego Mościckiego Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie ogłasza konkurs na nowe logo uczelni skierowany do studentów oraz pracowników. Wszelkie informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Załącznik nr 1 - Formularz dla studentów (wersja edytowalna)

Załącznik nr 2 - Formularz dla pracowników (wersja edytowalna)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Studenci Elektroniki i Telekomunikacji na EIFtronic 2018 w Wilnie

Już po raz kolejny studenci Elektroniki i Telekomunikacji wzięli udział w konkursie ElFtronic, którego organizatorem jest Wydział Elektroniki i Informatyki Wileńskiego Kolegium Technicznego. Trzyosobowa drużyna: Kamil Kaszuba, Adam Grądzki oraz Adrian Lewandowski (uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Mławie) zajęła 5 miejsce.

Tegoroczna rywalizacja była wyjątkowo zacięta, również poziom konkursu był bardzo wysoki. O sukcesie decydowały ułamki punktów. Opiekun studentów mgr inż. Marek Próchniak, który przygotowywał naszą młodzież do konkursu zaznacza, że niewiele brakowało, by studenci Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie znaleźli się na podium.

- W ubiegłym roku zajęliśmy trzecie miejsce, ale i teraz mieliśmy realne szanse na powtórkę sukcesu. Niestety zabrakło szczęścia. Trzeba także dodać, że w tym roku konkurencja była silniejsza - mówi wykładowca PWSZ w Mławie mgr inż. Marek Próchniak.

W elektronicznych zmaganiach na Litwie oprócz drużyny z Polski wzięły udział zespoły z Białorusi, Łotwy i Litwy.