You are here: HomeAktualnościWyjazd Koła Naukowego LOGISTYK do PAŻP

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Wyjazd Koła Naukowego LOGISTYK do PAŻP

W dniu 9 maja 2018 roku studenci Koła Naukowego LOGISTYK, które działa przy Zakładzie Logistyki Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie odwiedzili Polską Agencję Żeglugi Powietrznej w Warszawie. PAŻP to jedyna instytucja w Polsce, która zarządza ruchem w przestrzeni powietrznej, szkoli i zatrudnia kontrolerów ruchu lotniczego.
Studenci mogli zapoznać się z funkcjonowaniem ruchu lotniczego w Polsce i na świecie oraz zapoznać się z zawodem kontrolera lotu. Mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu na temat funkcjonowania Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz poznać przepisy obowiązujące w ruchu lotniczym. Studenci Koła Naukowego LOGISTYK mogli przyjrzeć się pracy kontrolerów na sali operacyjnej i zobaczyć, jak wygląda kierowanie ruchem w całej Polsce z centrum zarządzania przestrzeni powietrznej. Zainteresowani studenci mogli zasiąść za monitorami symulującymi pracę kontrolerów lotu.

{gallery}/grafiki/2018/LOGISTYK_w_PAŻP{/gallery}