Jesteś tutaj: HomeAktualnościOgłoszenie

Ogłoszenie

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW - WYDZIAŁ ZAMIEJCOWY W MŁAWIE

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do indeksu, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku. Szkolenia prowadzone będą w pracowni komputerowej nr 8 według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

• w dniach od 8 do 25 października 2018 r. dla kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, elektronika i telekomunikacja, logistyka.

Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 16:00. Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Biblioteki Uczelnianej PWSZ w Ciechanowie
mgr Dorota Rejniak-Kmita