Jesteś tutaj: HomeAktualnościObjaśnienia do planów zajęć dla studentów kierunku bezpieczeństwo

Informacja dla nowych studentów

Drodzy studenci,

w naszej Uczelni funkcjonują platformy internetowe, służące do elektronicznej komunikacji. Są to m. in.:

  • Moodle - platforma edukacyjna, na której zamieszczane są aktualne plany zajęć oraz bieżące informacje dotyczące spraw studenckich, zaliczeń, egzaminów, itd.
  • WIRTUALNY DZIEKANAT - sprawdzanie ocen, zaległości finansowych i numerów kont
  • Katalog biblioteczny OPAC - wyszukiwanie i sprawdzanie dostępności zbiorów znajdujących się w Bibliotece Uczelnianej

Korzystanie z powyższych platform to najszybsza, a czasami jedyna droga do uzyskania niezbędnych informacji. Aby uzyskać do nich dostęp, zapoznaj się z poniższą instrukcją:

  SPOSOBY LOGOWANIA DO PLATFORM INTERNETOWYCH
(Wirtualny Dziekanat, moodle, katalog biblioteczny OPAC)

PAMIĘTAJ: konta na powyższych platformach są powiązane z Twoim nr albumu oraz adresem e-mail podanym podczas rejestracji w IRK.

Jeśli korzystasz z innego adresu e-mail, powiadom o tym dziekanat lub dział informatyczny, ponieważ jeśli utracisz dostęp do którejś z powyższych platform (problemy z zalogowaniem, zapomnisz hasła, itp.) i będzie potrzebna nasza pomoc, wówczas wysyłamy nowe dane logowania na adres e-mail znajdujący się w naszej bazie.

Objaśnienia do planów zajęć dla studentów kierunku bezpieczeństwo

W związku z wątpliwościami zgłaszanymi przez studentów informuję, ze plan zajęć winien być interpretowany w następujący sposób:
1. zajęcia ćwiczeniowe prowadzone dla przedmiotów takich jak- bezpieczeństwo państwa czy historia Polski prowadzone są w dwóch grupach ćwiczeniowych oznaczonych na planie jako grupa ćwiczeniowa A i ćwiczeniowa B.
Przyporządkowanie studentów do danej grupy ćw zostało sporządzone i wywieszone na stronie wydziału z uwzględnieniem Państwa preferencji.
2. zajęcia z technologi informacyjnej prowadzone są w czterech grupach laboratoryjnych oznaczonych na planie jako lab T1, lab T2. lab T3. lab T4.
Przyporządkowanie studentów do danej grupy laboratoryjnej także jest zamieszczone na stronie internetowej.
3. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone będą w trzech grupach ćwiczeniowych oznaczonych jako lek A, lek B, lek C.
Przyporządkowanie studentów do danej grupy ćwiczeniowej ustalone będzie na podstawie wyników egzaminu testowego przeprowadzonego z Państwem w dniu 6.10.2015 r. i podane do wiadomości w najbliższym czasie razem z planem zajęć.

Uwaga !!!
Studenci, którzy chcą odbywać zajęcia z języka obcego w Ciechanowie bardzo proszę o poinformowanie o tym w dziekanacie do końca tygodnia 10-10-2015 r.

4. Zajęcia z wychowania fizycznego prowadzone są w trzech grupach ćwiczeniowych jako wf A wf B wf C.
Grupa wf A jest grupą żeńską a grupy wf B i C są grupami męskimi. Zajęcia dla grupy żeńskiej odbywają się w sali 220 w gmachu A uczelni. Zajęcia dla grup męskich odbywają się w ZSZ Nr 4 w Mławie

Uwaga !!!
Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach w-f w Ciechanowie. Studenci uczestniczący w zajęciach w Ciechanowie zobowiązani są do podania tej informacji do 10-10-2015 r. do dziekanatu. Przyporządkowanie studenta do danej grupy w-f zostanie wywieszone w poniedziałek 12.10.2015 r.
Plan zajęć na kolejne tygodnie przedstawiony będzie do piątku na stronie Wydziału.

stopka