Jesteś tutaj: HomeAktualnościMłodzieżowy Test Prostaekonomia.pl

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Młodzieżowy Test Prostaekonomia.pl

Szanowni Państwo,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Wolni Obywatele” O/Ciechanów, organizuje konkurs pn. „Młodzieżowy Test Prostaekonomia.pl”, skierowany do uczniów liceów ogólnokształcących oraz techników (dowolnych zawodów), mający na celu zachęcenie młodzieży do poszerzania swojej wiedzy z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości, także w oparciu o atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pozapodręcznikowe.
            Konkurs będzie dotyczył wyłącznie opanowania treści zawartej w filmach dydaktycznych naszego partnera
merytorycznego, znajdujących się w Internecie pod adresem: http://prostaekonomia.pl/filmy.
            Termin konkursu: 19 kwietnia br. w gmachu PWSZ w Ciechanowie, przy ul. Narutowicza 9 – rozpoczęcie o godz. 11.00 (rejestracja uczestników od godz. 10.15).

Forma: jednoetapowa – test zawierający 50 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, przewidziany na 60 minut, z możliwością dodania do 3. pytań otwartych. Sprawdzenie prac oraz wręczenie nagród nastąpi tego samego dnia po zakończeniu pisania testu.
Zwycięzcy konkursu otrzymują następujące nagrody: I, II i III miejsce - tablety i książki oraz dla zdobywcy I. miejsca dodatkowo lot zapoznawczy nowoczesnym samolotem PS-28 Cruiser certyfikowanego ośrodka szkolenia lotniczego Ventum Air Flight Academy. Dla pozostałych zawodników ciekawe nagrody pocieszenia. Zadbamy również, aby młodzież atrakcyjnie i pożytecznie spędziła czas w oczekiwaniu na wyniki konkursu.
            Prosimy nauczycieli lub dyrekcję szkół o przesłanie zgłoszenia zawierającego listę uczniów zainteresowanych konkursem do dnia 18 marca 2018 roku (liczy się data stempla pocztowego; w przypadku zgłoszenia w formie elektronicznej – data wysłania maila) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej na adres:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie
       Wydział Inżynierii i Ekonomii
       ul. Narutowicza 9
       06-400 Ciechanów
       z dopiskiem: „Konkurs wiedzy ekonomicznej”.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa

Osoba do kontaktu w sprawie konkursu:
dr Katarzyna Szymańska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 501 218 483
W załączeniu: Regulamin konkursu