Jesteś tutaj: HomeAktualnościKoła Naukowego Inżynierii Materiałowej

Dzi otwrolnictwo prezentacja

Koła Naukowego Inżynierii Materiałowej

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich studentów Mechaniki i Budowy Maszyn Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na spotkanie dotyczące Koła Naukowego Inżynierii Materiałowej, które odbędzie się 22.03.2018r w sali nr 102 przy ulicy Narutowicza 9
o godz. 16.00.

Na spotkaniu zostaną omówione plany rozwinięcia sekcji spawalniczej, obróbki skrawaniem i inżynierii powierzchni.

Przewodnicząca Koła