You are here: HomeAktualnościVIII Turniej w wyciskaniu na ławce

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

VIII Turniej w wyciskaniu na ławce

Zapraszamy do udziału w VIII Turnieju w wyciskaniu na ławce leżąc o Mistrzostwo PWSZ w Ciechanowie.

Zgłoszenia do 25 marca 2019 r. (wydział, rok, waga) proszę składać do mgr C. Drzewieckiego.

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 28 marca 2019 R. (czwartek) GODZ. 17.00
MIEJSCE – SIŁOWNIA PWSZ

W turnieju mogą brać udział kobiety i mężczyźni.
Uwaga! Turniej jest przeznaczony wyłącznie dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PWSZ w Ciechanowie.  Przewidziane puchary i medale.
W innych sprawach dotyczących turnieju proszę dzwonić do Pana C. Drzewieckiego: 510-266-336