Jesteś tutaj: HomeAktualnościI etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego.

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

button 2

tekst alternatywny

button

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

I etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego.

10 grudnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbył się I etap Konkursu Matematyczno-Fizycznego. Został on zorganizowany przez Zakład Informatyki Wydziału Inżynierii i Ekonomii przy współpracy z Kołem Naukowym Informatyki Stosowanej. Do Konkursu zgłoszonych zostało 86 uczestników, a do jego kolejnego etapu zakwalifikowane zostały 53 osoby, które wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami w zakresie nauk ścisłych.

Pierwszy etap Konkursu składał się z dwóch części: w trakcie pierwszej, w ciągu 90 minut, uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte z matematyki, druga część - również 90-minutowa - to zmaganie się z zadaniami zamkniętymi z fizyki.
W trakcie "maratonu" konkursowego przybyli uczniowie mogli liczyć na chwilę wytchnienia w trakcie przerwy oraz przygotowany specjalnie dla nich poczęstunek.
        Dziękujemy wszystkim uczniom oraz opiekunom za przybycie i zapraszamy do udziału w drugim etapie, który odbędzie się już 18 lutego 2016 r.