Jesteś tutaj: HomeAktualnościWIELKI SUKCES!!!

Prezentacje kierunków

Dzi otwrolnictwo prezentacja

button 2

tekst alternatywny

button

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

WIELKI SUKCES!!!

Państwowa Komisja Akredytacyjna po przeprowadzeniu wizytacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie w roku ubiegłym, w listopadzie 2015 roku podjęła uchwałę i przyznała Kierunkowi INŻYNIERIA ŚROWISKA na Wydziale Inżynierii i Ekonomii PWSZ w Ciechanowie akredytację na kolejnych 6 lat tj. do roku akademickiego  2021/2022 oceniając koncepcję rozwoju kierunku znacząco.

paka