You are here: HomeAktualnościZaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Wydawnictwo

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

Zaproszenie do publikacji artykułów naukowych

Zapraszamy do zgłaszania artykułów autorskich do publikacji w czasopiśmie naukowym "Studia Mazowieckie" (kwartalnik punktowany: 6 pkt, wydawany przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie).
Wymogi:

• Tekst o objętości do 1,5 znormalizowanych arkuszy wydawniczych, tj. ok. 30 stron A4, powinien zawierać następujące elementy:
    • autor/autorzy; afiliacja, krótka notka biograficzna, adres do korespondencji: e-mail oraz numer telefonu; tytuł; streszczenie; słowa kluczowe; tekst podstawowy; bibliografia załącznikowa; ew. załączniki i indeksy.
  • Recenzje: artykuł naukowy powinien zawierać 2 recenzje (druk recenzji do pobrania tutaj).

Miejsce składania artykułów:
Teksty w wersji elektronicznej (wraz z recenzjami) można dostarczać osobiście lub drogą mailową do Redakcji kwartalnika:
dr Zbigniew Ptasiewicz (redaktor naczelny), mgr Monika Szeszko-Zaborowska (sekretarz redakcji)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie
ul. Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów