Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweInformacja dla studentów I roku

STUDENCI I ROKU

1 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU (PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 9:00

W BUDYNKU WYDZIAŁU OCHRONY ZDROWIA I NAUK HUMANISTRYCZNYCH PWSZ W CIECHANOWIE

PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 51 W AULI „A”

ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z PROF. DR HAB. LESZKIEM ZYGNEREM

JM REKTOREM PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ W CIECHANOWIE

oraz SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP – OBOWIĄZKOWE !!!

W celu utworzenia grup językowych po szkoleniu BHP będzie obowiązkowy test z języka angielskiego dla studentów I roku z kierunków: Pielęgniarstwo i Praca socjalna