Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERDobra informacja na początku roku akademickiego, dobry przykład aktywności studenckiej !

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2017/2018 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

fb

Student  IV roku mechaniki i budowy maszyn Michał Kiliański zdobył  certyfikat potwierdzający udział i ukończenie  cyklu szkoleń zakończonych testami  wiedzy, organizowanych  przez  firmę NOWOL z Komornik (branża lakiernicza).

Gratulujemy zachęcamy do naśladowania!!!

DSC 0762 DSC 0765