Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERSzkolenia i staże dla studentów z niepełnosprawnością

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2017/2018 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

Szkolenia i staże dla studentów z niepełnosprawnością

Fundacja Edukacji Nowoczesnej realizuje projekt aktywizacyjny "Bliżej rynku pracy" współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Udział mogą wziąć dorosłe osoby zniepełnosprawnością, nieaktywne zawodowo.

Więcej informacji na plakacie oraz na stronie: