Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERŚwiatowy Tydzień Przedsiębiorczości w PWSZ

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w PWSZ

stp 2017Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie, jako uczelnia kształcąca na kierunkach o profilu praktycznym, po raz kolejny włączyła się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. ŚTP jest to ogólnoświatowa inicjatywa, której celem jest wspieranie i rozwijanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.

W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się spotkania młodych ludzi z pracodawcami, mentorami i inwestorami.
15 listopada w godz. 10:00 – 13:00 pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy - filii w Ciechanowie, na zaproszenie Biura Karier „Partner” przeprowadzali konsultacje z zakresu przedsiębiorczości dla osób przygotowujących się do założenia własnej firmy. Spotkanie odbyło się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Spotkanie zatytułowane „Pierwsze kroki we własnym biznesie” to wydarzenie które wspiera rozwój postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Podczas spotkań indywidualnych studenci mieli możliwość dowiedzieć się na temat formalności i procedur związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy mogli uzyskać informacje m.in. na temat rejestracji jednoosobowej działalności, dostępnych form opodatkowania dochodów firmy, formalności rejestracyjnych i dokumentacji obowiązującej w ZUS.