Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERZaproszenie na spotkanie z pracodawcą: P&G Women Engineering Day

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2017/2018 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

Zaproszenie na spotkanie z pracodawcą: P&G Women Engineering Day

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w

P&G Women Engineering Day
w Warszawie w Fabryce Pampers organizowane przez firmę Procter & Gamble.
P&G Women Engineering Day odbędzie się w dniu 17 maja 2018 - start o godz. 9:00.

Warunkiem uczestnictwa jest:

• zaaplikowanie on-line na ce.experiencepg.com (P&G Women Engineering Day) i wypełnienie kwestionariusza online i testu osobowościowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bycie studentką 3, 4 lub 5 uczelni technicznych (preferowany profil: IT, elektryka, mechanika, automatyka, mechatronika, produkcja przemysłowa, inżynieria chemiczna i procesu)

Zapraszamy na Wyjątkowy Dzień w P&G, dzięki któremu będziesz miała okazję:

• dowiedzieć się jak wygląda dzień z życia inżynierek w P&G i jakie zadania wykonują na co dzień
  • dowiedzieć się jak ważna jest rola kobiet w naszej organizacji
  • poznać P&G i proces produkcji pieluszek Pampers w naszej fabryce w Warszawie
  • spotkać uczestniczki z różnych uczelni technicznych w Polsce

Firma oferuje:

• dla najlepszych studentek szansa na udział w Programie Praktyk Letnich (płatny staż w firmie w okresie wakacyjnym) lub zatrudnienie na stałe
  • zapewniamy nocleg dla osób spoza Warszawy z 16 na 17 maja 2018 oraz wyżywienie