Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERVI Akademickie Targi Pracy PWSZ Ciechanów - 6 grudnia 2018 r.

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

VI Akademickie Targi Pracy PWSZ Ciechanów - 6 grudnia 2018 r.

6 grudnia 2018 roku po raz kolejny odbyły się w naszej Uczelni Akademickie Targi Pracy. To już szósta edycja tego wydarzenia zorganizowanego przez Biuro Karier "Partner" Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, ciechanowską filię Wojewódzkiego Urząd Pracy w Warszawie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie. W tym roku targi odbyły się pod hasłem „Prawo pracy u progu kariery”. Wspólnie podjęliśmy inicjatywę polegającą na dostarczeniu kompleksowej wiedzy, doświadczeń oraz procedur, które pomogą młodzieży w przyszłości świadomie poruszać się na rynku pracy i podejmować legalne zatrudnienie. Adresatami targów byli studenci i młodzież ciechanowskich szkół średnich. Targi miały charakter spotkania młodzieży z pracodawcami i instytucjami rynku pracy. Otwarcia VI Akademickich Targów Pracy dokonali Prorektor Grzegorz Koc i Dyrektor WUP Jakub Gwoździk, którzy powitał gości i licznie zgromadzoną młodzież.

W strefie prezentacji wystąpili:

1. Marta Małecka - Państwowa Inspekcja Pracy - „Prawo pracy u progu kariery”
  2. Beata Zielińska - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, OHP Ciechanów - „Kompetencje cenione na rynku pracy”
  3. Małgorzata Saganek i Igor Grzymkowski - Izba Administracji Skarbowej - „Hazard, nie dziękuję”

Po spotkaniu w auli PWSZ uczestnicy przenieśli się do strefy doradczej i wystawienniczej, gdzie kontynuowano rozmowy i prowadzono wymianę doświadczeń.

Do odwiedzenia stoisk zapraszali:

1. Akademickie Biuro Karier „Partner” PWSZ w Ciechanowie
  2. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie
  3. Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
  4. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie (Ochotnicze Hufce Pracy)
  5. Państwowa Inspekcja Pracy
  6. Urząd Statystyczny w Warszawie Oddział w Ciechanowie
  7. Warsztat Terapii Zajęciowej w Ciechanowie
  8. V Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
  9. Metaltech-Piasecki Sp. J.
  10. Skoda Jarzyński - Auto Serwis Sp. z o.o.
  11. Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie
  12. Urząd Skarbowy wraz z Izbą Administracji Skarbowej
  13. Wojskowa Komenda Uzupełnień
  14. Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  15. Firma Lubas
  16. Firma Sofidel

W targach uczestniczyła młodzież ostatnich klas szkół średnich: ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, I LO, ZST, Zespołu Policealnych Szkół Medycznych oraz studenci PWSZ.
VI Akademickie Targi Pracy po raz kolejny okazały się udanym wydarzeniem integrującym uczelnię, pracodawców i instytucje rynku pracy. Były okazją do poznania tematyki związanej z prawem pracy, nawiązania nowych kontaktów i rozpoczęcia owocnej współpracy.