Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERWarsztaty dla studentów PWSZ w ramach projektu Dobry Start

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

button 2

tekst alternatywny

Warsztaty dla studentów PWSZ w ramach projektu Dobry Start

W ramach projektu Dobry Start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER” PWSZ w Ciechanowie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w dniu 25 lutego 2019 roku odbyły się warsztaty dla studentów naszej Uczelni. Temat warsztatów to: „Marketing własnej osoby”. Podczas warsztatów uczestnicy nabyli praktyczne umiejętności prezentacji własnej osoby w kontaktach zawodowych. Było to kolejne szkolenie realizowane w naszej Uczelni następne szkolenia już wkrótce.