Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERAktywny Absolwent

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

button 2

tekst alternatywny

Aktywny Absolwent

Instytut Tyflologiczny PZN zaprasza do udziału w projekcie
„Aktywny Absolwent” współfinansowanego ze środków PFRON, realizowanego w ramach pilotażowego programu „ Absolwent”.

Projekt skierowany jest do osób nieaktywnych zawodowo, które spełniają łącznie poniższe warunki:

• posiadają orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,
  • są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych w ostatnich dwóch latach (wszelkiego rodzaju studia: licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie)
  • są mieszkańcami woj. mazowieckiego.

Celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia.
Uczestnikom oferujemy:

• szkolenia i kursy zawodowe,
  • naukę języków obcych,
  • płatne staże zawodowe,
  • doradztwo i coaching.

Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz znajduje się do pobrania na stronie http://pzn.org.pl/aktywny-absolwent/ w sekcji Pliki do pobrania

We wszystkich sprawach dot. projektu „Aktywny Absolwent” można kontaktować się z nami również telefonicznie pod nr tel. 22 635 60 38 lub 22 831 22 71 wew. 255.

Zapraszamy do udziału w projekcie