Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERDzień Przedsiębiorczego Studenta - 2019.

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2018/2019 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2170
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 217 (II piętro)
biurokarier@pwszciechanow.edu.pl

button 2

tekst alternatywny

button

KWESTIONARIUSZ ANKIETY OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

SZANOWNI STUDENCI

Zwracamy się z prośbą o ocenę odbytych w bieżącym semestrze zajęć dydaktycznych, co będzie cenną informacją pozwalającą podnosić jakość pracy uczelni oraz pozwoli dostosować programy i treści kształcenia, także do waszych oczekiwań. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

ZAPRASZAMY !

Wypełnij formularz

Dzień Przedsiębiorczego Studenta - 2019.

W dniu 15 maja 2019 r. w Gmachu Głównym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbyła się II edycja Dnia Przedsiębiorczego Studenta. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu Dobry Start - Akademickie Biuro Karier "PARTNER" PWSZ w Ciechanowie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celami Dnia Przedsiębiorczego Studenta było : promocja idei przedsiębiorczości i samo zatrudnienia, rozwijanie pasji przedsiębiorczej wśród studentów oraz stymulowanie przedsiębiorczych postaw młodych ludzi.

Wydarzenie miało charakter spotkanie studentów, absolwentów oraz przedsiębiorców, przedstawicieli firm i instytucji rynku pracy, wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy w planowaniu ścieżki kariery zawodowej. W tym roku przyjęliśmy formułę zaprezentowania studentów i absolwentów naszej uczelni, którzy są dobrym przykładem przedsiębiorczych postaw młodych ludzi i dzięki swojemu działaniu już osiągnęli sukces. Jako prelegenci podczas Dnia Przedsiębiorczego Studenta wystąpili i o swojej karierze opowiadali:

Adam Antośkiewicz - absolwent mechaniki i budowy maszyn, obecnie szkoleniowiec i pracownik PWSZ w Ciechanowie.
Agnieszka Adamiak kierownik - Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt i Marcin Mackiewicz - absolwent rolnictwa, pracownik laboratoryjny tej firmy.
Olga Dąbrowska - absolwentka pielęgniarstwa, obecnie wykładowca PWSZ w Ciechanowie, kierownik nowo powstałego w uczelni Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej.
Paweł Słupski - student III roku ekonomii, wydał książkę „Historia Gminy Nowe Miasto” która otrzymała nagrodę „Liber Mazowia” w konkursie regionalna książka roku 2018.

Joanna Zimowska - studentka kierunku praca socjalna, jednocześnie pracująca w MOPS w Ciechanowie.
Natalia Lewandowska - studentka Ekonomii, i jednocześnie pracująca w ZUS w Ciechanowie.
Kamil Kołakowski - student informatyki, opiekun studentów na praktykach, pracuje w firmie informatycznej Manley. Na podkreślenie zasługuje fakt że studenci Kamil Kołakowski jak i Natalia Lewandowska podjęli pracę w firmach w których odbywali sześciomiesięczne praktyki w ramach programu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych.
Dwie prezentacje przedstawiły: Beata Zielińska, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie, prezentacja zatytułowana „Przedsiębiorczy, czyli jaki? ” i Danuta Drzewiecka, dyrektor Mazowieckiej Izby Gospodarczej, prezentacja „ABC zakładania firmy”.

Podczas spotkania uczestnicy Dnia Przedsiębiorczego Studenta mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji przy stoiskach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie, Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt oraz Urzędu Statystycznego w Ciechanowie na stoisku którego Pani Wioletta Kowalska informowała studentów jak korzystać z bazy danych lokalnych. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów wzięło w nim udział ok.100 osób. Wszystkim uczestnikom, instytucjom, absolwentom, studentom dziękujemy za aktywny udział i zaangażowanie.