Jesteś tutaj: HomePomoc socjalnaKredyty

button 2

tekst alternatywny

button

 

KWESTIONARIUSZ ANKIETY OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

SZANOWNI STUDENCI

Zwracamy się z prośbą o ocenę odbytych w bieżącym semestrze zajęć dydaktycznych, co będzie cenną informacją pozwalającą podnosić jakość pracy uczelni oraz pozwoli dostosować programy i treści kształcenia, także do waszych oczekiwań. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

ZAPRASZAMY !

Wypełnij formularz

Kredyty

Student, niezależnie od systemu studiów, może uzyskać kredyt studencki na preferencyjnych warunkach. Kredyt może być udzielony na okres do 6 lat. Pierwszeństwo w uzyskaniu kredytu mają studenci o najniższych dochodach na osobę w rodzinie. Kredyt jest wypłacany w miesięcznych ratach przez cały okres studiów (obecnie 600 zł miesięcznie). Podczas trwania studiów i dwa lata po ich zakończeniu, odsetki spłacane są ze środków Funduszu Pożyczek i Kredytów Studenckich. Student zaczyna spłacać kredyt po 2 latach od zakończenia studiów, a okres spłaty jest dwa razy dłuższy niż okres kredytowania.

Wnioski o przyznanie kredytu należy składać w wybranym banku, na ustalonym przez bank formularzu, w okresie od 1 października do 15 listopada.

stopka