Jesteś tutaj: HomeProjekty UEAktualności

Projekty UE

Wystawa poplenerowa IV Pleneru Malarskiego pt. „Lato”

DSC 0695

W dniu 23 listopada 2018 roku w Galerii Gmachu Głównego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Ciechanowie została otwarta wystawa poplenerowa IV Pleneru Malarskiego   pt. „Lato”. Otwarci    wystawy  dokonali    Prezes  Zarządu    Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Artystów Polskich Janina Janakakos – Szymańska oraz Prorektor PWSZ dr inż. Grzegorz Koc. Organizatorem wystawy jest CO SAP przy wsparciu Prezydenta Miasta Ciechanów i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.

Czytaj więcej: Wystawa...

Konferencja Kół Naukowych w PWSZ

W dniu 16.11.2018 roku z udziałem Pana Prorektora odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie uczelniana Konferencja Kół Naukowych. Podczas konferencji przewodniczący kół z udziałem opiekunów, podsumowali swoje osiągnięcia za miniony rok.

Czytaj więcej: Konferencja Kół...

Obchody Święta Niepodległości w Mławie i Ciechanowie z udziałem delegacji PWSZ

            Z udziałem władz Uczelni odbyły się w dniu 11 listopada w Mławie i Ciechanowie uroczystości obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenia rozpoczęła msza św. w intencji ojczyzny, którą odprawiono się w kościołach Parafialnym w Mławie oraz Farnym w Ciechanowie.

Czytaj więcej: Obchody Święta...

Czwarte Ciechanowskie Dyktando o Pióro Prof. Jerzego Bralczyka

W dniu 10 listopada w Auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie przy ulicy Wojska Polskiego odbyło się Czwarte Ciechanowskie Dyktando oPióro  Prof. Jerzego Bralczyka. Uczestnicy  rywalizowali w ośmiu kategoriach. Dyktando pt. "Wolność jest kobietą" tematycznie nawiązywało do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tekst dyktowała  znana aktorka Grażyna Wolszczak.  W tym roku blisko 180 osób wzięło udział w tym coraz bardziej popularnym wydarzeniu.

DSC 0363

Czytaj więcej: Czwarte...

Finisaż wystawy „Lato 2018”

yurii

Z A P R O S Z E N I E

Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich
Prezydent Miasta Ciechanów oraz
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie

zapraszają na finisaż wystawy IV Ciechanowskiego Pleneru Malarskiego „Lato 2018”

Finisaż odbędzie się w dniu 23 listopada 2018 roku o godz.14.00. w galerii budynku głównego PWSZ w Ciechanowie ul. Narutowicza 9 .

Serdecznie zapraszamy

stopka