You are here: HomeSamorządO Nas

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA  1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

NIEZAREJESTROWANE WNIOSKI NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

Film promocyjny

DLA STUDENTA

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

KWESTIONARIUSZ ANKIETY OCENY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

SZANOWNI STUDENCI

Zwracamy się z prośbą o ocenę odbytych w bieżącym semestrze zajęć dydaktycznych, co będzie cenną informacją pozwalającą podnosić jakość pracy uczelni oraz pozwoli dostosować programy i treści kształcenia, także do waszych oczekiwań. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

ZAPRASZAMY !

Wypełnij formularz

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

logo russ

Najprostsza odpowiedź na pytanie ?Czym jest Samorząd Studentów?" brzmi: Są to wszyscy studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Jesteśmy organizacją, która wzbogaca życie studenckie całej naszej Uczelni. Zajmujemy się przede wszystkim interesami studentów, reprezentujemy ich na arenie całej Uczelni. Stanowimy forum, na którym ścierają się różne poglądy przedstawicieli poszczególnych wydziałów oraz powstają nowe pomysły. Organizujemy ogólnopolskie konferencje, różnego rodzaju imprezy takie jak: Otrzęsiny, Andrzejki, Mikołajki, ognisko wigilijne i inne imprezy tematyczne. Wspieramy w działaniach Koła Naukowe, które przy naszej pomocy organizują wyjazdy naukowo ? badawcze. W momencie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub konfliktów na płaszczyźnie Student ? Uczelnia służymy radą i pomocą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy w ramach całej uczelni, jak również poszczególnych wydziałów. Chętnie wspomagamy i realizujemy wszelkie inicjatywy, które zrodzą się w głowie Studenta. Również to właśnie my organizujemy Juwenalia, które są najważniejszą imprezą w życiu każdego studenta. Podczas ostatnich Juwenaliów na ciechanowskich błoniach zagrał zespół ?PodobaMiSię" oraz Lemon Grass z Ciechanowa. Jesteśmy także członkami wielu komisji uczelnianych oraz bierzemy udział w konferencjach organizowanych przez Parlament Studentów RP i forum PWSZ. Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją studencką na terenie powiatu ciechanowskiego. Największym naszym celem jest rozpoznawalność w Ciechanowie, ale także rozszerzenie naszych działań. Nasza współpraca nie kończy się na szczeblu Uczelni, ale jest ona również widoczna w kontaktach z władzami samorządowymi, instytucjami i organizacjami zewnętrznymi.