You are here: HomeUczelniaArchiwum aktualnościAktualnościXIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

button 2

tekst alternatywny

button

Informujemy, że rekrutacja na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia została zakończona

SZKOLENIE BHP

Dla studentów pierwszego roku rozpoczynających naukę w roku akad. 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (od 01.10.2019 obowiązuje nowa nazwa Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie) odbędzie się szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które jest warunkiem dopuszczenia do zajęć.

Terminarz szkoleń:

02.10.2019r.  godz. 900 dla studentów studiów stacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w Auli Głównej w budynku uczelni ul. Wojska Polskiego 51.

04.10.2019r.  godz. 1630 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Filia w Mławie, Wydział Nauk Technicznych i Społecznych - szkolenie odbędzie się w Auli w budynku uczelni, Mława, ul. Warszawska 52.

05.10.2019r.  godz.  1600 dla studentów studiów niestacjonarnych z wydziałów: Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych oraz Wydziału Inżynierii i Ekonomii – szkolenie odbędzie się w sali wykładowej nr 102 w budynku uczelni ul. Narutowicza 9.

Obecność na szkoleniu obowiązkowa!

XIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 9 czerwca 2017r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Turnieju Piłki Nożnej Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie  o Puchar Rektora.
W turnieju mogą brać udział drużyny składające się ze studentów jednego wydziału i kierunku studiów. Drużyna może liczyć do 10 zawodników, na boisku (sztuczna nawierzchnia MOSIR) gra pięciu zawodników + bramkarz. Czas trwania zawodów i system rozgrywek będzie uzależniony od ilości drużyn.

Zgłoszenia drużyn (zawierające: nazwę zespołu, telefon do kapitana, listę zawodników, rok studiów, wydział, kierunek) prosimy składać do mgr Mirosława Boniakowskiego do 06.06.2017 r. (tel. 664 031 647).

Termin Turnieju: 09.06.2017 r. godz. 10:30
Miejsce: Boisko MOSIR w Ciechanowie.